آچار کوپلر

joshisazeh01

 

آچار کوپلر جهت بستن آرماتور و وصله مکانیکی کاربرد دارد. آچار کوپلر از جنس کربن تولید شده که بسیار مقاوم می باشد و با پوشش ضد تعریق دسته کار با آن را بسیار راحت و لذت بخش کرده است. با استفاده از این ابزار می توانید سرعت عمل و کارایی خوبی را برای عملیات آرماتور بندی ایجاد کنید. آچار کوپلر جهت بستن و محکم کردن آسان و سریع کوپلر بر روی رزوه، آچار خاصی طراحی و ساخته شده است که در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ قابل عرضه می باشد.

   

حتما بخوانید:کوپلر چیست؟

افزایش ساخت و ساز امروزه باعث شده تا به امروزه به ابزارآلات بیشتر از قبل نیاز باشد، همان طور که گفته شد آچارکوپلر ابزار کاربردی است که در پروژه های اتصال کوپلینگ و افزایش طول میلگرد بکار می رود، همچنین بعد از رزوه کردن میلگرد برای اتصال میلگرد به کوپلر از آچار کوپلر استفاده میشود البته گاهی برای استحکام بیشتر باید تا آخرین رزوه میلگرد آرماتور بسته و محکم شود که معمولا از آچارهای لوله گیر برای اینکار استفاده میکردند که زیاد مناسب این کار نبود ولی الان آچار کوپلر برای این منظور استفاده می شود. ویژگی آچار کوپلر عبارت است از :

  • دهنه فولادی آبکاری شده
  • عدم خوردگی دندانه ها در استفاده طولانی
  • طول دسته مناسب به منظور انتقال حداکثر نیرو

آﭼﺎر ﮐﻮﭘﻠﺮ آچاری با هدف بستن وصله های مکانیکی طراحی شده و دهنه و طراحی دستگاه به گونه ای می باشد که با کمترین فشار بیشترین نیرو به آرماتور انتقال داده شده و باعث بستن آرماتور در کوتاهترین زمان می شود. بدنه و دهنه دستگاه از پوشش کربن پوشیده شده که به نوعی دال بر کیفیت بالای این محصول می باشد.

اطلاعات تماس
جهت اطلاع از قیمت خرید کوپلر با متخصصین تکنیک تراش تماس بگیرید:

تلفن : 66135404 - 66314550

موبایل : 09122777455


درباره ما

تکنیک تراش تولید تخصصی انواع کوپلر (وصله مکانیکی میلگرد) با بالاترین کیفیت در انواع  کوپلر استاندارد، کوپلر بغل پیچ، کوپلر تبدیل ، کوپلر میانی و ... 

خدمات رزوه میلگرد در سایزهای مختلف در محل پروژه یا کارخانه
فروش انواع دستگاه رزوه زن میلگرد و آچار کوپلر

تماس با ما

دفتر مرکزی:  تهران، بازار آهن شادآباد، بهاران 2، بلوک 33، پلاک107 

کارخانه: بزرگراه ازادگان ، خ عرفان ، شهرک صعتی بدر ، خیابان دهم ، پلاک 58 ، گروه صنعتی تکنیک تراش

تلفن : 66135404 -- 66314550

موبایل : 09122777455

دانلود کاتالوگ

Image